Drukuj
Odsłony: 3668

Firma działa na rynku od 1998r.

Stawiamy na nieustanny rozwój. Partnerska atmosfera w firmie,  interesujący system motywacyjny sprawiają, że nasi pracownicy w kontaktach z Państwem wykazują się niezawodnością i poczuciem odpowiedzialności. Sądzimy, że wzajemne zaufanie to klucz do sukcesu.

Pewność dostaw, punktualność oraz stały kontakt podczas realizacji usług to nasze priorytety. Naszym atutem jest konkurencyjnie niska cena przy jednocześnie wysokiej jakości usług. Szanujemy naszych partnerów, dając im to, czego sami oczekujemy. Dlatego cenę często traktujemy w sposób umowny, optymalny dla konkretnych warunków rynkowych, dając możliwość naszym klientom do rabatów cenowych zawsze wtedy, gdy takie możliwości daje nam rynek.

Świadczymy usługi w zakresie prania przemysłowego, chemii samochodowej, oraz oferujemy sprzedaż/wynajem, a także serwis myjek wysokociśnieniowych.

Dbamy o jakość naszych produktów i wykonywanych usług oraz zadowolenie naszego klienta.

Preparaty do mycia samochodów ciężarowych i osobowych zostały przebadane przez specjalistów w laboratorium co potwierdza ich profesjonalność i wydajność.

Nasza jakość oraz profesjonalność świadczonych usług została potwierdzona przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną. W celu zapewnienia naszym klientom terminowości usług oraz bezpieczeństwa ich świadczenia, nasz firma stawia na najwyższej jakości park maszynowy oraz produkty piorące.

W zakładkach powyżej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do współpracy.